Corner 1

Konum itibari ile bölgenin en büyük ticari merkezinin köşesinde yer almaktadır. Yıllık 8 milyar dolar ciro gerçekleştiren İvedik Organize Sanayinin en gözde yeridir.

İnşaat Alanı

22.500 m2

Ticari Ünite Sayısı

92

Melih Gökçek Bulvarı ve Anadolu Bulvarının tam köşesinde ve TUVTURK Araç Muayene İstasyonu’nun çaprazında yer alan TR Invest Corner projesi, bir ticaret merkezi olarak sizlere işlerinizi geliştirme ve yüksek kazanç sağlanma fırsatını sunacaktır.

TR Invest Corner, Başkent ANKARA’da 8000 işletmenin yer aldığı ve yıllık 8 milyar dolar cironun yapıldığı OSTİM-İVEDİK Organize Sanayii bölgesinin giriş ve çıkış noktasındadır. TR INVEST CORNER Projesi; büyük bir ticaret hacmine sahip bölgenin en gözde yerinde bulunmaktadır. Yatırım yapmak isteyen veya işlerini geliştirmek isteyen müşterilerimize konumu ve mimarisi ile büyük avantajlar sağlamaktadır.

Lüks ve konforu içinde barındıran TR INVEST CORNER, her sektöre hitap edebilecek farklı boyutlarda 34 dükkan ve 58 adet ofis, loft ofis ve teraslı loft ofis olmak üzere toplam 92 adet bağımsız bölüm ile sizlere gelişmiş mimari ile modern ve ayrıcalıklı bir iş hayatı önermektedir.

8000 m2 alan üzerinde 2750 m2 alan üzerine konuşlu olacak şekilde inşaası planlanan TR INVEST CORNER Projesi, açık ve kapalı otopark sorunu olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu kapsamda; lokanta, cafe, araçla ilgili her türlü iş yeri, yedek parça satışı, market, ticari ofis, sigorta, noter v.b. her türlü iş yeri için cazip bir yerdir.

Neden Corner?
ORTAĞIMIZ OLUN, KAZANÇLI ÇIKIN

Birlikte Kazanacağız